Kontakta oss

Skicka oss ett mail

vi kontaktar dig så fort vi kan

Om du vill du komma i kontakt med

Teamet bakom Packnews

Bo Wallteg

Editor-in-chief & Publisher

Phone +46 42 20 71 66
Cell +46 703 20 71 63
bo@packnews.com

Jerry Pettersson

Editor - Sweden

Cell +46 708 74 18 36
jerry@packnews.com

Hans Friedsam

Ad sales - Nordic campaigns

Phone +46 42 29 80 33
Cell +46 705 21 23 73
hans@packnews.com

Thomas Liljeroth

Ad sales - Sweden, Norway & Denmark

+46 70 544 59 45
thomas@packnews.com

Christian Wallteg

Layout & Traffic

Phone +46 42-28 01 82
Cell +46 704 13 50 10
christian@packnews.com

Pia Jensen

Subscriptions & Packsuppliers.com

Phone +46 42 28 01 87
pia@nordemballage.se

Patrik Carlsson

Web developer | Procedit

Per Øyvind Nordberg

Editor - Norway

Cell +47 413 283 34
per@packnews.com

Reino Lantto

Editor - Finland

Phone +358 40 776 7642
reino@packnews.com

Jarkko Hakola

Ad sales & Publisher Print&Media - Finland

Phone +358 40 738 9281
jarkko@packnews.com

Laura Syrjälä

Editor Print&Media/Packnews - Finland

Phone +358 50 329 6338
laura@packnews.com

Allan Malmberg

Editor-in-chief - Denmark

Phone +43 24 26 81
am@techmedia.dk

Helle Friemann Nielsen

Editor - Denmark

Phone +43 24 26 37
hfn@techmedia.dk

René Bodin

Ad sales - Denmark

Phone +43 24 26 47
rb@techmedia.dk